| Kiki_6115 a întrebat:

Daca am facut sex neprotejat, dar nu a ejaculat in mine, iar menstruatia mi-a venit(cu o zi intarziere) si m-a tinut doar 3 zile, in loc de 5 exista vreo sansa sa fiu insarcinata?
Mentionez ca in ziua in care mi-a venit menstruatia am inceput sa iau antibiotice si alte medicamente pentru raceala.

8 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

O sa vb cu administrator la acest site TPU sa facem un cabinet de ginecologie online. De consultatie. daca tot o faceti fara sa va protejati cine dracu poate sti daca ai ramas gravida sau nu? Credeti ca cine mai raspunde pe aici se afla in corpul vostru si vede ce s-a intamplat?

| Deny1333 a răspuns:

Nu cred că sunt şanse să fi rămas însărcinată, dar ca să fii sigură, fă-ţi un test de sarcină.
Baftă!

| Lummy a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata daca nu si-a dat drumu' in tine.si mai ales daca ti-a venit menstruatia nicio sansa.

| Jigsaw a răspuns:

Ioana, habar n-ai.Lichidul preejaculator contine spermatozoizi care te pot lasa insarcinata.

| Mellyssa999 a răspuns:

Sansa sa fi insarcita nu este da sa fi mi proasta de atat cred ca elaughinglaughing

| UNomBATRAN a răspuns:

Nu exista sanse! stai linistita!

| ioana_5848 a răspuns:

Buna... daca nu a ejaculat in tine de ce iti mai faci griji?
Oricum trebuie sa stii ca unele femei au menstruatie peste sarcina chiar si pana la 3 luni de sarcina. dar daca nu a ejaculat in tine, stai linistita. totusi un test de sarcina cu rezultatul negativ te-ar lasa si pe tine sa dormi linistita.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita ca nu esti insarcinata din moment ce nu si-a dat drumulin tine si ti-a si venit.