| anonim_4396 a întrebat:

Dacă mi-a venit menstruatia pot rămâne însărcinată ( nu am avut relații sexuale)

10 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Fără foc nu iese fum și fără penis nu ies copii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Te imaginezi in postura de Fecioara Maria numarul 2? Ai capacitatea de a gandi rational? Daca da incearca.

| mihai69 a răspuns:

De putut - poți. Cu condiția ca niște spermă să ajungă în vaginul tău, sau pe organele genitale externe.
Altfel, doar dacă ți se arată Duhul Sfânt, dar nu cred să se mai repete figura prea curând.

| Emilian65 a răspuns:

Cum sa ramai gravida daca nu ai avut relatii sexuale?

| Felys a răspuns:

Poti ramane doar atunci cand vei avea relatii sexuale neprotejate, dar presupun ca vor mai trece ani buni pana atunci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa ramai insarcinata, trebuie sa faci neapărat sex.
Daca ai făcut sex si menstruația ti a venit, iar nu esti însărcinată.
Dar sa nu te gândești de pe acum la acest lucru! Lăsa timpul sa mai treacă happy

Răspuns utilizator avertizat
| miuuuuxd a răspuns:

Nu.

| AleAlexandraAle a răspuns:

Daca doar ti-a venit menstruatia si nu ai avut relatii sexuale atunci nu ai cum sa ramai insarcinata

| bruslijh a răspuns:

Da