| anonim_4396 a întrebat:

Dacă, să zicem, iti place de o persoană mai mică decât tine cu vreo 15 ani, dar persoana respectivă nu știe că tu o placi și ți-ar spune, într-un alt context, că:,, Nu mi-aș fi permis niciodată să spun ceva care să vă supere", cum ati înțelege că vă percepe persoana respectivă? Fundă!

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Poate doar un răspuns politicos, poate fi din respect sau poate fi din simpatie, greu de spus cu certitudine.

| GdX a răspuns:

Inainte de vreme i se zicea pedofilie. Doamne fereste sa ma uit la un copil de 15 ani si sa imi vina ganduri in cap. M-as duce si m-as interna. Si totusi sa am 35 si respectiva 20, da-o-n colo de treaba, e diferenta prea mare si mentalitatea diferita. La 33-35 de ani te gandesti sa faci ceva serios in viata, daca te uiti la unul/una de 18-20 care abia descopera lumea dupa ce scapa de parinti....cam greu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca nu si-ar permite niciodata sa zica ceva care sa o supere. Presupun ca nici eu nu as face asta cu orice profesor de pe la un curs unde se pica in draci.

Dar in cazul tau, nu te cunoastem, nu cunoastem acea persoana, deci nu prea putem interpreta asa mult.
Mai vorbeste cu persoana respectiva, nu poti sa tragi concluzii de la o asemenea chestie. Faci exact ca acele persoane care cred ca o fata le place doar pentru ca ii saluta. Poate zice asta la toata lumea.

| Catrice a răspuns:

Ca pe mă-sa sau tac-suhee hee
Daca aia cinșpe ani is jumate din vârsta mea, as renunta.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Posibil sa fie doar o forma de respect. Eu am 22 de ani și am avut ceva cu o persoana 40+... Și eu mă adresam (pana sa ma apropii) tot cu pronumele personal de politețe laughing. Când ne-am apropiat, era același respect dar foloseam alte exprimări happy

| Moisa_Gabi_2000 a răspuns:

Vand golf 4