| suntata a întrebat:

daca sotul meu ia niste medicamente si ejaculeaza in mine, daca raman insarcinata poate influenta sanatatea bebelusului?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, in afara de situatia in care ia anumite citostatice sau Roaccutane. Daca ia pastile uzuale nu se intampla absolut nimic

| minrest a răspuns:

Da, unele medicamente. Antibiotice, antipsihotice si altele.

| Jardelin a răspuns:

Nu prea cred! Eu nu am auzit de chestia asta. E ca si cum soțul tău ar bea si după ce faceți sex, ți s-ar înverzi ție fiola! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei_Gogan_1992 a răspuns:

Daca sunt antibiotice se poate naste cu sechele sau cu malformati urate daca ia pastile naturale nu se intampla nimic dar e indicat sa nu se termine in vaginul tau cat ia tratamentul