| Allex1210 a întrebat:

Salut! Am o întrebare. Stiu ca atunci cand 2 oameni fac sex iar bărbatul isi da drumul in femeie, o cantitate de spermă curge înapoi. Ce nu înțeleg eu este... daca faci sex in pat, nu e logic/foarte probabil că sperma care curge afară din femeie o sa cada pe pat sau pe jos chiar, pana mergela duș? Atunci ce faci? Schimbi așternuturile/pătura etc? Probabil in celalalt caz speli pe jos...

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La fel de logic este să folosești o protecție (prosop, aleză etc.).
Sau prezervativ, și ai eliminat problema cu totul.

| Allex1210 explică (pentru mihai69):

Pai cand vrei copil nu mai faci cu prezervativ, nu sunt rrom, sunr roman autentic happy pun prosop mereu, ce naiba?

| mihai69 a răspuns (pentru Allex1210):

Atunci ce rost are întrebarea de mai sus?!?

| relian a răspuns:

Stai linistit ca nu curge ca la robinet si nu-i asa apa sa curga sa nu o poti tine laughing
Te gindesti la multe chestii care nu au nici o importanta.Cind faci sex nu pui nimic, faci sex exact pe asternuturi curate, daca curge pe ele aia e se spala nu?
Dar de regula nu prea ajunge sa curga, are el femeie grija, stie ea ce sa faca, asa ca nu-ti mai fa tu grij de astea.

Sa ai tu femeie si sa faci sex zilnic, cursul ala sa fie ultima ta grija laughing

| Emilian65 a răspuns:

Da, faci curățenie generala după fiecare act sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CITEȘTE DE 100 DE ORI.

- sexul se face cu PROSOP pe pat

- femeia sau nevasta înainte de sex pune prosop pe pat mare

- după asta cei 2 fac sex pe pat pe prosop

- prosopul se spală la câteva zile când se face sex zilnic așa

Deci - se folosește prosop mare moale pe pat tocmai ca să nu se murdărească patul în fiecare zi.

FEMEIA pune prosopul pe pat înainte de sex.

De peste 20 de ani fac sex așa cu nevasta cu prosop pe pat.

Eu NU folosesc prezervatile că NU sunt român și OBLIGATORIU sexul se face cu prosop pe pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este ceva - la UNII care NU sunt români, mama fetei îi dă ceva fetei să pună pe pat când face sex cu soțul ei.

NU sunt rromi ăștia, sunt evrei.

Motivul - bărbatul face sex FĂRĂ prezervativ că așa fac sex evreii.

| Lightdark a răspuns:

Dc șo schimbi men? Nu e femeia ta? Nu mai fiți atât de gresosi