| Baby a întrebat:

Dati-mi si mie linkuri la niste poze cu un tip frumos, brunet, cu ochi albastri, de preferat. Scriu un fic si nu gasesc poze pentru acest personaj. Sa aiba parul scurt! Poate sa fie si vedeta, dar nu foarte in voga Deci nu Zac Efron, sau Ian Somerhalder, sau astia dupa care sunt topite toate acum. Mersi. Funda ( scuze de categorie. e cea mai vizionata)

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Baby explică:

Multumesc ChocolateLove dar as vrea ceva mai putin copilaresc. Sa aiba fata aia mai de bad-guy, pentru ca in fic el e un fel de "infractor" ca sa ii zicem asa. Si asta pare prea copilaros. E alex evans, daca nu ma insel.thinking
mersi oricum

| Baby explică:

Nu am gasit. laughing ai tu poze?

| ChocolateLove a răspuns:

Ai gasit?
sau vrei sa-ti dau eu? happy

| ChocolateLove a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

trebuie neaparat cu ochii albastri?