| ĄŇÐİ a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri despre viata, fericire si dragoste...si as vrea sa fie cat mai speciale! happy

Răspuns Câştigător
| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com/ sper sa gasesti ce vrei tu:*:*:*:

1 răspuns:
| ΌѵєяТᴴéRąÌnbõW a răspuns:

Buna!
Am cateva statusuri pentru tine:
Smile! Tomorow will be fine.
Daca m-ai intreba ce as alege intre viata si tine, as alege viata.Iar tu ai pleca suparat nestiind ca tu esti viata mea!love struck
Doua cuvinte...un singur sens:Te iubesc!`
Asta mica e mereu cu zambetul pe buze; nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza`!

"`~Copilul e copil si atat~`!
Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim •.

*~Nu am dat gres.[ - x
Pur si simplu;;]
Am descoperit; o
10, 000 de idei care nu functzioneaza; x

Imi place ca esti unic, imi place ca esti aparte, imi place ca te simt aproape, chiar si cand esti departe love struck
Apoi s`au combinat, relatia`a evoluat treptat.si-au spus primul "Te iubesc, Zambesc cand se vad, plang cand se cearta. si`ndiferent de fapta, ei se`mpaca si se iarta...

"I give my heart to you, you want it?"love struck

Don't worry...life is simple: kill or be kiled...winking