| kikidulcik a întrebat:

Buna as vrea si eu niste statusuri de fericire,nu de dragoste sau de iubiti,vreau unele mai speciale, nu luate dupa net... funda:p

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e diferenta intre alea de pe net si cele pe care ti le-ar scrie cineva aici?
Daca vrei un status special trebuie sa ti l scrii singura. Pentru ca tu stii de ce esti fericita, nu altii.

| Eliiana a răspuns:

*Fiecare lucru-si are vremea potrivita si fiecare varsta-si are nebunia de`o clipa!
*A inceput sa zambeasca mai des, iar ei intorc capul plini de interes. Ce a fost sau nu in trecut, acum ea a uitat demult.
*Eu nu sufar de nebunie..ma bucur de ea in fiecare minut.
*Hai "pa".du`te la ea! Asa esti tu, mai prost si`ai gresit alegerea.
*Incearca sa razi si tu de viata, nu lasa numai viata sa rada de tine.
*Ce rol vrei sa joc acum? Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata
*I party like a rockstar. Look like a movie star. baby.I`m a superstar!
*As vrea sa mai plang pentru tine..dar..imi curge rimelul.
*Si n-ai sa ma vezi ca ma plang, n-ai sa vezi ca ma ascund. Sunt pur si simplu ceea ce sunt! Si inca o data iert... Dar, nu uit!
*Stiu ca totul e bine, da se poate si mai bine, o sa lupt mereu pentru tot ce imi apartine.
*Zambeste! De ce?
Pentru ca poti!
*Fata: criminala, sentimentala, afacere ilegala, senzuala, profesionala...treaba e cam temporara.
*Eu ma opresc ca doare... de-ar fi sa curga lacrimi… sa curga ale tale!
*Am si eu sentimente… De aceea probabil mi se acorda atatea complimente.
*Putea de mult sa plece, dar ea langa mine a ramas. A fost langa mine, cand am facut fiecare pas.
*Nu prefer frumusetea care este in zadar, prefer caracterul care este atat de rar!

Sper sa-ti placa:*.