| matterwhat a întrebat:

Dau funda! Cum pot sa-mi dezactivez peretele de pe Facebook? adica prietenii mei sa-mi vada doar informatiile ce muzica ascult, filmele etc?

3 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Din cate stiu acela nu se poate dezactiva. asa e facut facebook-ul cu wall... daca ai vazut la altcineva asta e pentru ca nu il aveai in lista de prieteni.

| Keepitpink a răspuns:

Eu stiu dai la setari de confidentialitate si dai jos unde iti scrie personalizarea setarilor si iti apare acolo unde scrie doar prietenii mei sau doar eu...si unde vrei sa nu iti mai vada dai doar eu:*funda:*?

| GallardoBlue a răspuns:

Trebui sa stergi system32 din windows local disk C:, FUNDA? :X