| goldheart a întrebat:

Buna! Dau fundita celei/celui care ma lamureste ce sunt Blowjob-ul si Handjob-ul? Merci!

3 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Blowjob-ul inseamna sex orala(m#ie), iar handjobul inseamna masturbare(l@ba)

| raluraluca222 a răspuns:

Blowjob= sex ora, felatie, etc. Handjobul este atunci cand fata practic il "masturbeaza" pe baiat cu propria ei mana, sau baiatul face acelasi lucu pentru ea [ii freaca clitorisul, se joaca cu organele genitale etc]... Sper ca explicatia nu pare prea "scarboasa" big grin

| drinny_1019 a răspuns:

Blowjob=oral
handjob=masturbarebatting eyelashes