| monicaaa17 a întrebat:

Ati avut vreodata experiente sexuale(masturbare,sex,handjob,blowjob, peeting orice)intr-un loc public?

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da.

| Sofer a răspuns:

În parc și era sa fiu văzut de trecători.

| JicaContra a răspuns:

TREBUIE sa definesti "loc public"
daca te duci intr-o statie de metrou si faci asa ceva, ai sanse 99, 99999999% sa te ridice politia... deci NICI O SANSA sa faci asa ceva intr-un loc public, evah!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea nu sunt experiențe sunt chestii normale. Fiecare trece prin așa ceva.

Experiențe sunt cățeii/cățelușele plimbați
și umiliți de stăpâni in public.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Eu și fosta mea prietenă eram într-un parc noaptea si m-a masturbat până am ejaculat. A fost foarte tare! laughing

| MValentin a răspuns:

In tren ieri? era ne prindă de doua ori controlorul

| MPersephone a răspuns:

Pe un deal unde aproape nimeni niciodata nu merge e considerat public? happy

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Da. Cred ca toți facem câte o nebunie de genul. Palpitant și foarte excitant în același timp happy.

| GTX26 a răspuns:

La un prieten acasă când mă uitam în telefonul lui masa și am găsito în niște ipostaze mai pe placul meu (era să îi devin tată vitreg)

| vikingul84 a răspuns:

Ai văzut ce senzație este?