| Darja111 a întrebat:

De 3 zile am dureri de burta foarte ușoare și trebuie să-mi vina menstruatia dar nu stiu de ce nu-am sângerari. Poate fi din cauza ca in luna iulie am avut contact sexual neprotejat dar fara ejaculare. Dar din luna iulie mi-a venit menstruatia de 2 ori dar acum mi-e frica sa nu fie ceva

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal ca durerile să înceapă cu câteva zile înainte. Trist, dar normal. straight face

| Tokyo44 a răspuns:

Poți fi liniștita! Nu ai cum sa fii însărcinată atâta timp cât ți-a venit de 2 menstruația!
Bucura te in continuare de viața!