| sokey a întrebat:

De ceva timp imi place de o fata din clasa de la mine [sunt in clasa a 8a]. Asa si de 1 martie mai dat un martisor si mi-a purtat noroc [am gasit un portofel 6 bonuri 10 lei si 100 de euro banii erau falsi [mi-a zis de la banca] am inapoiat portofelul fara bani doar actele si cardurile]. Si m-am gandit ca de 8 martie sa-i dau un martisor o ciocolata si un trandafir rosu. Pe o petala inauntru sa scrie te iubesc. Am mai cumparat ciocolate si pentru alte fete dar pentru ea una mai scumpa si cu aroma de capsuni. Si m-am gandit ca la banchetul de clasa a 8-a sa o iau deoparte afara noaptea sa o tin de maini sa-i zic ca o iubesc si sa o sarut (sa nu apuce sa zica nimic). Faza e 50/50 ori ma aleg cu un pumn in gura ori cu 1 an cel putin alaturi de ea. Ce ziceti fac bine? Daca mai aveti idei spuneti-mi va rog.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mariumarius a răspuns:

Incearca...si vezi.

| MaybeAnotherDay a răspuns:

Bafta, ideea ta e super buna doar pune-o in aplicarewinking Bafta cu dragostea puppy dog eyes

| rebeca22 a răspuns:

Te-ai gandit foarte bine.Imi place ideea ta. Pune-o in aplicarehappy

| Smiling a răspuns:

Pai..Nu risti nu castigi nu?happy..Eu zic sa incercihappy