| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.

Daca ii dau unei fete de 1 martie un trandafir rosu in loc de martisor...

Nu-mi prea plac martisoarele alea care le gasesti prin tot orasul si vreau ceva mai frumos asa ca m-am gandit la trandafir.

Ce zice-ti?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
E ok si un martisor, dar unu mai special.
Pe 8 martie poti sa-i oferi si un trandfir si ceva mai aparte.
Banuiesc ca o cunosti cat de cat, sti ce-i place si ce nu.
In principiu gestu conteaza, dar sunt putine fete care apreciaza un baiat care le ofera un trandafir.
Succes!

4 răspunsuri:
| NoLiesJustLove a răspuns:

Foarte dragut din partea ta.cred ca ii va placea multhappy. daca e o fata speciala pentru tine pe langa trandafir poti sa ii mai iei ceva seminificativ pentru ca trandafirul se va ofili in cateva zile. poti sa ii iei o bratara sau un lantisor sau un ursulet de plus sau ma rog ceea ce crezi ca ii va place.happy

| IngerCazator a răspuns:

Awww ce dragut din partea ta! :o3 Cred ca o sa fie incantata! :)

| mini35 a răspuns:

Pai din cate stiu de 8 martie se dau flori la fete si de 1 martisoare, dar un trandafir ar fi mult mai frumos decat un martisor.Suces.Sper ca am fost de ajutor.big grin

| rrroxy a răspuns:

Va aprecia mai mult trandafirul.e mult mai dragut..si oricum faptul ca te gndesti conteaza cel mai mult