| deealove1 a întrebat:

De curand am inceput clasa a 10a si a venit un coleg nou.
Imi cam place de el... El se uita mereu la mine in timpul orelor cand mergem acasa ramane cu mine in spate, mereu il vad uitandu-se la mine iar cand il vad si ma uit si eu la el zambeste.
Mereu la sport ma loveste cu mingea ...si de fiecare data cand mananc ceva sau beau cafea vine si el si "baga botul" desi si colega mea de banca e cu mancarea sau cafeau in mana.
Credeti ca ma place?

1 răspuns:
| LineGuide a răspuns:

E foarte posibil, pentru ca mereu incearca sa-ti atraga atentia, si sa-ti arate ca ii place sa petreaca o perioada de timp cu tine. Incearca sa-l intrebi, mai subtil, sau sa deschizi cumva subiectul. Aici depinde doar de ceea ce sti tu, si la ce te pricepi.
Mult noroc!