| iubiricaa a întrebat:

..de curand mi-am instalat pe telefon shmessenger! ..multi folosesc aceasta aplicatie si sper sa ma ajute cineva! mi-am facut toate setarile dar cand vreau sa intru, sa ma conectez imi zice"invalid username or password". Mi-am facut cont, iar parola si id le-am scris corect, de asta sunt sigura! ..deci.care ar fi problema?

1 răspuns:
| Isabella15951 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de cateva ori. Incearca sa inchizi putin telefonul si sa-i scoti bateria, apoi porneste-l si incearca iar.