| Danutzul2000 a întrebat:

TPU helpsad am shmessenger pe telefon cand intru dau contuil care mi lamm facut la pc dau optiuni adauga cont imi bag id si parola dau iarasi optiuni si dau salveaza se incarca scrie conect yahoo si dupa imi da asta: invalid username or password (idul meu) dc? parola si idul sunt corecte... plzz help TPU

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, Cand deschizi aplicatia Yahoo! Messenger o sa ai acolo Login si 2 casute. In prima bagi ID si in a 2-a bagi parola. Nu e nici un Adauga Cont.Pa!