| andradaaa_2723 a întrebat:

buna.De dimineata m-am vazut cu prietenul meu, tot la el aksa, deoarece era singur, ne-am "iubit" noi purin, dupa care eu vroiam sa plec, am mai ramas putin in pat, s-a lungit si el, la locul lui, eu eram in partea cealalta, i iar m-a tras la el, dar asa usor nici n-am simtit, eram putin mai departe dp ce m-a tras, dar normal ca m-a tras si mai aproape, eu eram asa intr-o parte, s-a pus si el tot asa, si iar i-am simtit ...era cam "tare" era cumva excitat? apoi i-am zis ca acum chiar plec, m-am intors sa-l sarut, l-am sarutat, apoi ma uitam la el, si m-a tras peste el sa imi mai dea un pup, ma tinea de mijloc dar si strans, avea ochii inkisi si ma intrebare "facem nani?", eram imbracata in egari si o bluzita peste fund, si el imi tragea bluzita in jos, cum era cand am ajuns la el, si mi-a zis "fugi, sa nu intarzii la scoala"l-am mai sarutat odata, m-am ridicat, m-am imbracat cu geaca si cand am ajuns la usa, s-a aplecat de mi-a dat cizmele sa ma incalt, rolling on the floor ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Zoe_7457 a răspuns:

Pentru inceput pentru ca te'a tras spre el si faza cu nani bla bla se dezmierda putin si el si pur si simplu in nimioara lui nu vroia sa pleci de langa el si vroia sa preluneasca putin momentul plecarii.cat despre "era cam tare" inseamna ca era si el putin cam tare excitat drept dovada ca i'a placut ce ati facut deci ia aminte ziua aia si repeta din cand in cand sa il aduci iar la excitarea aceea.iti tragea bluzita probabil fara un motiv anume, te aseza el sa fie sigur ca nu cumva iesi cu ea ridicata sa se uite alt baiat dupa tinesmug se asigura si totodata se juk plus ca e o forma mai putin evidenta de alintare cat despre faza cu cizmele bravo lui! vroia sa continue jocul sa te rasfete ca tu alaturi de el sa te simti ca o mik printesa care are tot ce vrea big grin. fundita?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Foarte dragut.
dar acum depinde si de varsta voastra.

| AlexandraCroft a răspuns:

smug Interesanta experienta. tipu e dragut da' ai grija cam cat de departe ajungeti laughing

| helpu a răspuns:

Prea frumos! :*

| Andreea357 a răspuns:

Pai nu prea stiu nu-i bine sa stai asa cu el adica mai asteapta un pic ac nu mori plus ca daca stai asa o sa il infierbanti si no sa te mai lasa as pleci poate teo lasat cu indulgenta sa te ia usor ...in fine eu iti zic sa ai mare grija cu el...ce faceti si cum faceti noroc papa te pup

| redrouje a răspuns:

Ma. nah e baiat si. baietii sti cum sunt laughing dk nu a avut alte intentii e bine inseamna ca te iubeste big grin... adica si eu am fost la pr meu aksa si nu s-a intamplat nimic adica e ceva normal cred... oricum ai grija pana unde il lasi sa faca ce vrea big grin

| steamy a răspuns:

Inseamna ca te iubeste cu addevaratwinkingwinking