| crazy_5962 a întrebat:

de la un timp am o pasiune. adun stts de dragoste mai triste (din cauza unei dezamagiri)vreau si eu niste stts de genu asta de la voi...nu vreau situri
va rog mult dau funda pentru cele mai multe dar si frumoase

2 răspunsuri:
| Barbati4Femei a răspuns:

Daca mas sinucide, tu ai fi otrava pe care as vrea s-o beau!happy
Eu sunt singurul vampir care iubeste, dar tu esti singura persoana pe care n-am muscat-o.(asta i mai amuzantwinking}
Daca o sa pleci de la mine o sa-mi duci sufletul meu in iad, dar ca o sa ramai la mine el va fi doar al tau.
Niciodata nu am sa mor mai departe cu 3 cm de tine,pentru ca am sa mor facand dragoste cu tine.
Daca vrei sa ne sarutam inainte de moarte, nu spune nimic, doar zambeste.happy
Tine cont ca aceste stts is facute de mine da funda plz!

| NDC12 a răspuns:

Viata ta e frumoasa,nu ai nicio problema,stii sigur ca te iubeste,dar intr un minut viata ta se schimba el te paraseste pentru cea mai buna prietena incerci sa te gandesti ca e doar o gluma,nu stii ce sa faci,sa plangi sau sa razi,el nu vrea nici macar sa ti mai vorbeak,zice ca nu mai are rost si u te intrebi:"cum nu mai are'? el insemna totul pentru tine,si incepe calvarul,stai in ksa ascultand melodiile voastre,vrei sa fie doar un vis,vrei sa te trezesti la libertate,el nu te mai vrea,si toate amintirile tale nu se strerg te gandesti ca vrei sa mori nu stii ce sa faci vrei doar sa scapi de durerea imensa din sufletul tau simtiti ca o iei razna, pur si simplu vrei sa mori si asa trec zilele iar el nu se mai intoarce tu tot speri si dintr o data te loveste il vezi in fata ta cum se pupa cu cea mai buna prietena a ta e ca si cum cineva ti ar baga un cutit in inima si l-ar invarti acolo aceleasi vorbe pe care ti le spunea si tie i le spune si iei aceleasi saruturi simti ca te pierzi vrei sa te evapori, sa dispari iar el rade si nu-i pasa si te intrebi:ce a mai ramas din toate promisiunile? din toate acele vorbe si saruturi dulci noptile pierdute langa el sutele de mesaje cu noapte buna iti dai seama ca nu a mai ramas nimic si incerci sa mergi mai departe incerci sa te faci ca atrecut incerci sa te minti pe tine dar de fiecare data cand auzi numele lui ti se inmoaie picioarele gandul tau zboara departe si-ti aduci iar aminte de zilele acelea de iarana cand el era langa tine sa te incalzeask si atunci incepi iar sa plangi si iti dai seama ca nu l vei putea uita niciodata cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd iar acum cand te-am pierdut, mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata