| Loca a întrebat:

de unde pot descarca jocurile:vecinii din iad 1, vecinii din iad 2, vecinii din iad 3 si vecinii din iad 4 macar unul de mai sus spuneti-mi de unde sa-l descarc.
Funda mare+vot inteligent, folositor scuze de categorie.

3 răspunsuri:
| Gabriela0206 a răspuns:

Nefolositor? Pe bune, acum, ce ai vrea? Sa venim la tine sa-ti instalam jocurile? raised eyebrows
Whatever...

| Loca explică:

Gabriela, nu eu ti-am dat nefolositor, si nu vreau doar o adresa sa pot descarca nici una de pana acum nu e buna.
Pentru toti ceilalti 1 l-am gasit cautati plizz 3 si 4 si daca gasiti 5.

| Loca explică:

Gabriela poate am dat la altcineva.