| madalina_8019 a întrebat:

deci am auzit la cineva ca daca mananci masline iti cresc mai repede sanii. este adevarat?

13 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Pai mananca si ai sa vezi! oricum sunt pline de vitamine si sunt deci bune pentru organism! Din ce stiu eu, se gaseau pe net niste pastile pe baza de masline care, cica aveau drept rezultat cresterea sanilor; dar sti si tu ca pe internet sunt multe tepe! Asa ca, de ce sa nu incerci si sa afli chiar tu daca e asa! Eu zic ca daca ti-e scris in gene sa ai sanii mai mici, atunci asa ii vei avea si invers! Dar sa stii ca nu mai e ca pe vremuri cand baietii adorau sanii mari; acum si-au dat seama ca cei mici sunt mai jucausi (asa reiese din statistici.era un fel de sondaj pe tema asta pe stirile protv.ro, dar nu mai stiu in ce zi am vazut, oricum de curand, mai sau iunie). Bafta! Pa pa!

| alonet a răspuns:

Pai poate fi efectul placebo si e destul de plauzibil

Răspuns utilizator avertizat
| Alexaa_4438 a răspuns:

Ce prostie laughing)))) pai fata cam asa e in viata ori ai ori nu ai...alea care nu au incearca tot felul de prostiilaughing deci mai bine nu te imbata cu apa chioaralaughing o sa iti creasca si tie

| ombladon a răspuns:

Eu am auzit ca daca vrei sa iti creasca pu** trebuie sa mananci o pu** si sa incerci sa o pisi laughing si app parca te vad cum vii acasa cu plasa de masline rolling on the floor

| xXx_6498 a răspuns:

Miemi creste penisul de la masline.

| adry5522 a răspuns:

Ce prostieerolling on the floor))

| LuckForMeAgain a răspuns:

Astai ca si aia cu Insurativa femeilor ca o sa mai creasca si deacum incolo rolling on the floor)))

| crixus a răspuns:

Incearca cu silicoane laughing

| NyanCat a răspuns:

Pai incearca... exista si nu stiu ce chestii la plarfar ca sa iti creasca ff rpde

| xRallu a răspuns:

rolling on the floor)...ori ai tate ori nu ai, deci daca dmz te'a lasat fara asta este ce sa faci.laughing mai au unele ghinioane din astea laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| IoLar a răspuns:

Daca era adevarat, crezi ca mai erau acum masline pe piata? laughing