| asdsdsaaas a întrebat:

Am auzit ca daca port bustiera imi cresc mai repede sanii ii adevarat?

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cresc și ei, când este vremea lor, să crească! Sunt cretine care fac operații de distrugere a sânilor( Vaci idioate, care cu ajutorul unor escroci, își bagă diverse substanțe cancerigene în sâni, în dorința de a îi avea mai mari.).

| Papusik a răspuns:

Nu e adevarat .

| DragosMentol a răspuns:

laughing cine si-a batut joc de tine? Sanii iti vor creste stai linistita dar sa te maturizezihappy
PS: pana iti cresc sanii mai bine ai grija de fundtongue mergi la alergat,fa exercitii, dac se poate mergi la sala.Un baiat se uita, mai intai din spate la tine si pe urma din fata.

| cocolinoung a răspuns:

NU! dar sa incerci sa nu porti sutien cat mai mult timp ca sa nu ai probleme ...gen sa se lase la o varsta frageda!

| Viviannnnnna a răspuns:

Cine *** ti-a zis asta straight face? sanii cresc de la legume rolling on the floor chatterbox etc big grin calciu, vitamine straight face

| Napolitanăăăăă a răspuns:

Nu e adevarat. si nu purta sutien mai bine bustiera pana cand iti cresc

| smile4mee18 a răspuns:

Nu-i adevarat.Depinde de persoana. Bustiera sau sutienul nu are nici o legatura.

| Xenona a răspuns:

Nu, nu-i tocmai adevarat. Eu stiam de sutien, ca iti deformeaza sanii, pana mea. Da erau doar facaturi...

| oana_5984 a răspuns:

Mnu...daca faci sport si porti sutien poate cresc mai repede da bustiera nu cred ca ajuta... daca vr s ai sanii mai mari incearca s faci un sport sau s mananci legume da cel mai sigur te dezvolti daca faci sextongueio asa stiu