| Azazaa a întrebat:

Deci am nevoie urgent de raspunsurile voastree!
Pai.

Prietena mea a facut-o cu prietenul sau cand era pe stop adia acum o luna ea spune ca el a ejectuat in ea. iar de acum o luna pana in prezent a mai ejectuat de vreo 3-4 ori in ea...:-s El spune ca nu are cum sa ramana insarcinata, din primele contacte.doar dupa 2 3 luni.

De ceva timp ii este cam rau. o doare burta si ii vine sa verse. nu si-a facut nici un test.

Ce ziceti e posibil sa fie insarcinatathinking

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În timpul menstrei nu este recomandat contactul sexual deorece crește riscul infecțiilor. O femeie nu poate avea și ovulație și menstră în același timp.
El este un MARE PROST, iar ea o mare freieră. Dacă a mai avut contacte și după ce a trecut menstra putem vorbi de sarcină.
Trebuie să-și facă un test de sarcină, a ejaculat și ea s-a aflat la ovulație.
Se rămâne însărcinată și dintr-un singur contact sexual, nu după 2-3 luni.
Am trăit să o aud și pe asta!
Pa, pa.

| Luori a răspuns:

Bineinteles. @Legiuitoarea are dreptate : " El este un MARE PROST, iar ea o mare freieră. " Fata ar fi trebuit sa se intereseze inainte de-a crede; de baiat nu mai are rost sa spun ceva.

| LikeNobodyElse a răspuns:

Normal k e`...o data ce si-a dat drumu in ea `happy

| SoryIna a răspuns:

Mai mult ca sigur. Poate sa ramana insarcinata de la primul contact sexual neprotejat. Mai sigur ar fi sa faca un test si eventual sa vorbeasca cu unul dintre parinti. Urgent!

| LolitaLempicka a răspuns:

Ce idioata e prietena ta...si ala cu care a facut-o.

| Zero a răspuns:

Normal ca e posibil daca boul ala de gagikasu nu a aavut grija si totusi sa fim sinceri...trebuia sa fie nitel mai gentil so data viitoare *** off facetio cu prezervativ ciao

| Lur656i a răspuns:

Da !

| 007IceZone a răspuns:

Doamne fereste sigur 100% ii insarcinata cu el laughing) si spune-mi cati ani are? laughing)iar daca vrea sa nu se mai intample sa se rezume doar la sex oral ce sa-i faci dac ala e dobitoc

| unuro91 a răspuns:

Sa-ti traiasca !

| karamella_1409 a răspuns:

Cum a zis unuro "sa-ti traiasca". hahah... fugi la doctor ca sa nu se trezeasca peste 9 luni cu un pui.apropo...fratilor au inventat astia PREZERVATIVELE