| Lolly184 a întrebat:

deci am o mica mare problema si am nevoie de putin ajutor. Sunt in clasa a 9`a. si de ceva timp imi place un baiat. da da aceashi poveste, asta`i putin mai diferita. Deci de fiecare data cand ma uit la el, se uita si el la mine, si cand sta in grupul lui de prieteni, cateodata se uita si ei la mine. Astazi am fost la un gen de "discoteca" dar organizat de scoala. au fost si cateva melodii lente, la primele nu a dansat cu nimeni, pe urma spre sfarsit l`am vazut dansand cu o fata, pe orice melodie. chiar si pe alea lente. Am observat la un mom dat, cand dansa cu ea, eu imi cautam prietena si el se uita la mine, cand dansa cu ea. Ce vrea? De ce face asta? Sau doar rade de mine pe la spate? daca ma puteti ajuta. mersi happy

3 răspunsuri:
| Mihaela_5801 a răspuns:

Fix prin aceiashi situatie trec si eu acum, nu stiu de ce al tau face asta dar de al meu am auzit ca e atre rusinos ca e inca un copil cu toate ca e a 10 si bla bla bla...fa si tu ceea ce face el' privestel dar distrazate cu atlii! atunci el singur se va inerva si va vorbi cu tine! Bafta!

| irina41099 a răspuns:

Cred ca vea sa te faca geloasa

| mariad0802 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el.e posibil sa te placa daca spui ca in timp ce dansa cu alta se uita la tine.Intra in discutie cu el legandu.te de faptul ca l.ai vazut in seara aia si apoi incearca sa.l intrebi ce parere are despre tine, dar mai pe "ocolite". Nu cred ca s.ar holba la tine daca nu e interesat. Daca il astepti pe el sa te bage in seama nu o va face pentru ca daca avea curaj venea la tine in seara aceea, deci fa tu primul pas :*