| uNKN0Wn a întrebat:

Marti am avut banchetul, si la sfarsit am dansat cu o fata din clasa cealalta care nu prea am vazut-o dansand, si a mers bine.
In ziua urmatoare de 1 iunie primarul ne-a dus la discoteca si ea a dansat doar cu mine, desi habar nu am sa dansez, m-a tot invatat si blah blah blah...
Intrebarea e laughing : oare sa ii placa de mine? ce credeti? tongue

1 răspuns:
| dayenutza a răspuns:

Buna! depinde...acum nu pot spune ceva sigur, dar daca se poarta cu tine altfel decat cu ceilalti si spui ca a dansat doar cu tinesmugsmuginseaman ca ai un avantaj.incearca si vei vedea daca ai sanse sau nuhappy bafta