| adesoso a întrebat:

Deci azi vorbeam cu un baiat pe mess si ne intelegem foarte bine de ceva timp ne cunoastem si vorbim foarte frumos unu cu altul si nu ne-am certat nu nimic.si mi-a spus ca se duce afara a spus ca ma pupa, deci chiar vorbea foarte frumos cu mine.si na i-am spus ok. si a iesit.si am intrat pe id'ul varului meu ca sa caut pe cineva. si varul meu il avea in lista pe acel baiat.si era online dar la mine nustraight face. i-am spus ca nu trebuia sa faca asastraight facenu sunt eu bataia de joc a nimanui etc.si nu mi-a raspunsstraight faceoare mi-a dat ignor?sad. dar care ar fi motivul? Eu ma intelegeam foarte bine cu elstraight face. de ce sa faca asastraight face? macar putea sa imi spuna daca l-am suparat cu ceva nu?straight face. asa se face:-J nu sa ma minta straight face? ce credeti ca a patit?sad ( app e cu 4 ani si ceva mai mare ca mine)straight face. spuneti'mi va rog cu ce as fi putut sa il supar asa tare?straight face.( va rog fara mistostraight face)Dau fundita!kisskiss

Răspuns Câştigător
| Barbiiie95 a răspuns:

Iti dau un sfat nu te ruga de el sa zic asa lasa-l in pace se va intoarce el la tine, o sa-ti simta lipsa si atunci o sa-si dea seama ca a gresit procedand asa pana atunci nu-i mai da atentie.Mult succes.

18 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Regula de baza. Nu-ti mai pune intrebari, ca nu vei gasi raspunsuri. Doi> Sa nu incerci sa faci pe cineva sa te inteleagaca nu vei reusi.Si trei> Fa-ti si cauta calea. Uita-te pe cer, si cauta-ti o stea. Acea va fi a ta. Acea va fi diagonala cu care tu vei lua legatura cu intregul. In acest mod, vei gasi un raspuns esential. Iar pentru initiere, citeste Meditatii Zen. Pa!

| Aylee a răspuns:

Poate esti prea plictisitoare pentru el?

| MescaMascalina a răspuns:

Tu nu l-ai suparat cu nimic. Poate ca era intr-o stare mai de "sictir" si ca sa nu vorbeasca urat cu tine, te-a pus pe invizibil. Oricum, nu e vina ta. Mai pune posibilitatea ca el sa aiba o prietena care sa intre pe id-ul lui, poate ea ti-a dat ignor. Nu stiu ce sa zic, ciudat comportamentoh go on Dar in niciun caz nu e vina ta:*

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Daca e genul mai singuratic? Poate ca nu are multi prieteni cu care sa isi petreaca timpul si ca sa nu para totusi un ciudat in fata ta a mintit si s-a pus pe inv la tine. Trebuie sa scoti cumva o explicatie de la el.Totusi fiindca cu 4 ani mai mare decat tine, @Aylee poate are dreptate. Ai grija, nu cumva sa fii doar o distractie pentru el sau mai stiu ce are de gand.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| FesCuDungi a răspuns:

Probabil ca el nu te agreaza, nu te doreste prin lista lui! si mai e si diferenta de varsta(4 ani), poate te gaseste imatura! thinking idk (dar nu fu frumos ce ti-o facut)

| legendarul a răspuns:

Eu cred ca te-a pus doar pe invizibil... trebuia sa te dai drept varul tau sa il intrebi ce face, etc, intrai in vb cu el si poate scoateai mai multe chiar de la el...

| ionut6715 a răspuns:

Poate ca il plictisesti;-)

| BbyMic a răspuns:

Nu ti-a dat ignor...ti-a dat inviizibiil adica nu poti vedea daca e intrat tie ti-l arata ofline

| Viki20 a răspuns:

Poate era o problema de la mess, stai linistita oh go on. Mie mi se mai intampla sa iasa lumea de pe mess si sa apara inca online. Sau poate ti-a dat invisible, ca ignore nu avea de ce sa-ti dea, parerea mea. Sa cauti data viitoare pe invisible scanner sau alt site sa vezi care e statusul lui de fapt (daca e on sau off).

| cata_4290 a răspuns:

Adesea persoanele nu sunt asa cum ne asteptam,dar nu cred ca l-ai suparat cu nimic,poate ca avea altceva de facut,sau era plictisit de subiectul conversatiei voastre,dar nu inseamna ca esti plictisitoare pentru el, nu, pur si simplu trebuie sa intelegi ca o relatie de prietenie dintre un baiat si o fata este foarte dificila cu o diferenta de varsta de 4 ani.da-i spatiu chiar si pe mess...din spusele tale am inteles ca i-ai reprosat ca de ce a facut asa...nu te-ai gandit ca poate chiar a plecat si a lasat messul asa,a spus AFARA, multi o fac chiar si eu, eu mereu il las deschis si plec.in loc sa-i scoti ochii, puteai sa-l saluti in numele verului si vedeai daca mai e asta daca tot te-a suparat ca a plecat.cuvintele libertate personala iti spun ceva, si inca ceva cati ani ai u?

| Dina a răspuns:

Hm,cine stie,poate era alt baiat la verisorul tau in lista,sau poate pina ai ajuns tu la verisorul tau el s-a conectat inapoi,aici nu vad nimic ciudat,ma cam pune pe ginduri ca nu ti-a raspuns(dar poate era ocupat, poate nu era pe loc, deci sunt multe motine)cel mai bine e sa-l intebi cind se va mai conecta si va fi liber ce s-a intimplat

| bkb300 a răspuns:

Daca el este suparat pe tine si nu iti spune despre ce e vorba nu insista ignora-l.

| Kozmyn96 a răspuns:

Poate pur şi simplu se saturase să mai vorbească cu tine şi nu ştia cum să îţi spună.((fără ofense)) şi atunci când l-ai întrebat i-o fi fost ruşine să-ţi răspundă! Sper că o să rezolvaţi problema!

| clarrrrr a răspuns:

Treaba cu pupatul era din prietenie cred, si poate are prietena, sau asa cu au zis ca nu are chief sa vb cu tine so fi plictisit sau... habar n-am dar nu cred ca ai gresit cu nimic

| christin a răspuns:

Foarte buna intrebare! Eu tot am fost ignorata deja de 2 ori. Aici nu e vina ta, doar ca baietii au o mintalitate ceva mai diferita de noi. Renunta la el si atit!

| Fummy a răspuns:

Nu cred ca e vina ta, probabil nu mai avea chef sa vorbeasca cu tine sau a plecat pana undeva...

| Myseulf4u a răspuns:

Dar l`ai intrebare daca ti-a dat ig de pe id varului tau? ca poate s`a dat pe inv la tine tongue cine stie ce a patitoh go on sau poate nu era el pe mes`.mi s`a mai intamplat si mie.Sa se fi dat cineva drept el...ca sa ma cert cu el,cerceteaza, intreaba`l, poate nu e chiar asa cum crezi tu. Sper ca te-am ajutat cat de cat:* Bafta!