| anonim_4396 a întrebat:

.deci cum se face ca, cand intru pe mess un baiat are de fiecare data IDLE de 1 minut... mi sa parea prea straniu ca de fiecare data cand intram era idle am asteptat un pic s-a facut acolo idle 5 minute si apoi am iesit si am intrat din nou si imi aparuse idle de 1 minut.si am iesit si am intrat de vreo 10 ori si la fel de fiecare data. intrebarea este: a facut el ceva ca eu sa vad cand intru ca el e idle? a setat ceva pe acolo? stiu ce inseamna idle. acum e on si are idle de 6 min am iesit si cand am intrat a luat-o de la inceput idle 1 minut! ce se intampla. a setat el ceva? si imi arata ca si cum ar fi de pe mobil adica imi arata decat emoticoanele si buzzul ciudata chestie. funda

Răspuns Câştigător
| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Am avut si eu pe cineva asa pe mess. Dar aparea asa si pentru alte persoane.
Sunt sigura ca a facut ceva, dar poate nu neaparat pentru tine happy
Scrie-i happy

2 răspunsuri:
| Vibrations a răspuns:

E o conspirație! Eu zic că e spion la FBI

| alexandra19961996 a răspuns:

Fa-ti alt id si poti sa vezi care e treba de pe id-ul celalaltthinking sper ca te-am ajutat:*
funda?