| Comatose a întrebat:

deci cum se face ca, cand intru pe mess baiatu pe care il plac are de fiecare data la id acolo IDLE de 1 minut... mi sa parea prea straniu ca de fiecare data cand intram era idle am asteptat un pic sa facut acolo idle 5 minute si apoi am iesit si am intrat din nou si imi aparuse idle de 1 minut.si am iesit si am intrat de vreo 10 ori si la fel de fiecare data. ntrebarea este; a facut el ceva ca eu sa vad cand intru ca el e idle? a setat ceva pe acolo? stiu ce inseamna idle. acum e on si are idle de 6 min am iesit si cand am intrat a luat-o de la inceput idle 1 minut! ce se intampla. a setat el ceva?

3 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Scuze ca iti spun :(, dar probabil il enervezi/nu te place/nu vrea sa-l bati la cap :))/nu vrea sa vb/e suparat pe tine, si mie mi s-a intamplat ca mereu era offline cand intram si cand ieseam am verificat pe www.invizibil.ro si era online, atunci era suparat pe mine ca nu am vorbit cu el de vreo saptamana si credea ca l-am uitat...si ma rog chestii ciudate de ale baietzilor :)) Sper ca te-am ajutat! :*fundita?

| freakazoid a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Chestii ciudate de-ale baietiilor? Nu ai vb cu el o saptamana laughing, fetele se supara din mai putin de atat. Ti-a raspuns si el tie cu aceeasi moneda tongue

| seen a răspuns:

Are un soft si setea cand sa ai apara idle cred ca si el e in limba dupa tine da tot asa nu are tupeu