| all3xandrutzaaaa a întrebat:

Buna,deci este vorba despre un baiat care imi place foarte mult.problema este ca el este implicat intr-o relatie, dar prietena mea mi-a spus ca ei sunt certati si ca relatia dintre ei nu este tocmai roz.eu pe acest baiat l'am cunoscut prin intermediul ei.eu stiu ca lui ai place de mine pentru ca am vazut cum se uita la mine si i-a cerut id meu prietenei mele si mereu intreaba daca ies pe afara.eu am vorbit de cateva ori cu el pe mess dar nu mult pentru ca eu sunt mai timida si nu prea stiu ce sa vorbesc cu elstraight faceel cand intra pe mine de obicei ma intrebaa ce fac si de ce n'am iesit afara.ce-as putea sa discut mai mult cu el? sa fiu mai deschisa ..adevarul este ca imi este destul de greu sa port o conversatie cu un baiat, nu stiu am impresia ca mereu scot numai prostii pe gurita si ca nu zic nimic bine.va rog mult mult ajutati-ma ..chiar am nevoie de sfatul vostru.multumesc.cel mai bun raspuns primeste fundita si scuzati-ma daca am greseli dar ma grabeschappy

2 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Buna nu esti singura... mai toti avem probleme sau am avut. e simplu te mai intreaba de ce nu ai mers pe afara... e de asta. si dupa aia intreaba-l tu, ce zodie este, ce mancaruri ii plac. pe unde obinsuieste sa-si piarda timpul, lucruri ce ai vrea sa afli despre el.

insa ceva important. nu te incurca cu el pana nu sti sigur ca s-a despartit de ea. ( ce al naibii e specia umana, in cazuri de genul imediat profita si mai spunem de barbati laughing )

mai intreaba-l ce tari ii place sa mearga, la ce scoala merge. daca merge la liceu intreaba-l ce are de gand sa faca cu viata lui si etc.

| alexsad a răspuns:

Pai eu sunt baiat poti vorbi cu el de exemplu despre un fil sau daca vrea sa mearga la un fil s-au de un lucru pe care in comun succes tongue