| Ana21Maria a întrebat:

imi place de un baiat. Este mai mare decat mine cu un an.Am vorbit putin pe facebook,dar la scoala doar ne salutam,nu stiu ce sa iizic adica sunt timida,nu prea stiu ce sa ii spun ca sa pornim o conversatie, ce as putea face? Fundaa.

Răspuns Câştigător
| volumexd a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, intai despre scoala si dupa incepe sa il intrebi lucruri despre el, sa il cunosti mai bine. Asa o sa iti dai seama daca chiar iti place de el. Fii naturala, nu ai de ce sa iti fie frica! Sper ca te-am ajutatwinking

1 răspuns:
| Roliii a răspuns:

Intra in vorba cu el ca doar n-o sa te impuste laughing, poti sa afli cat de mult tine la tine si fai pe plac si spune-i ca-l plac i si daca ar vrea sa fie cu tine si sa iesiti undeva