| CristinaABC a întrebat:

Buna,deci exista un el care doreste sa fie impreuna cu mine.Prietenele mele il considera baiat rau, nusiu de ce si ele rid de mine cand stiu ca vorbesc cu el si ma iubeste.Eu insa vorbesc demult cu el si chiar nu e atat de rau.Se schimba pentru mine imi cumpara tot ce doresc.Ce spuneti, ar fi bine sa fim impreuna si sa nu ma uit la prietenele mele? sau cum?

3 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Iti cumpara orice iti doresti? Doar atunci cand o sa-ti cumpere o masina de lux sa accepti!

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Cred ca il cunosti mai bine decat prietenele tale nu? Daca il iubesti de ce nu? Merita? Raspundeti singura la intrebari nu lasa sa gandeaca ele pentru tinewinking e viata ta! Tu decizi!winking

| djakbam a răspuns:

Sfatu' meu este: sa-ti ''asculti'' inima.