| Bubi19 a întrebat:

Deci iar m-am îndrăgostit straight face. și băiatului respectiv nu cred ca ii place de mine, de fapt oricum nu ii place crying. Iar eu îl vreau doar pe el și îl iubesc asa cum nu am iubit nici un băiat pana acum sad. Dar nu prea știu cum sa îl fac sa ma placa și el, și de ce nu sa ma și iubească... Ma puteți ajuta cu niște sfaturi? Mulțumesc.

9 răspunsuri:
| Dobre_Raducu_Ionut_1986 a răspuns:

Buna dobre raducu Ionut ma intitulez si as vrea sa iti dau un raspuns
mai intai daca imi spui ca acea persoana nu este interesata de tine nu te agreeaza sau nu tine la tine catusi de putin eu zic sa iti folosesti farmecul feminin si cum nu haina descrie oamenii tragel de o parte si poarta o discutie serioasa cu el incearca sa i spui ce simti si daca in continuare nu e interesat sau nu i pasaa foloseste ignoranta ori si e foarte posibil sa aiba pe altcineva care la vrajit in felul ei si e interesat de acea persoana si daca e asa sa stea si cu tine si cu acea cineva... mai tarziu o sa regrete ca a alergat in van dupa 2 iepuri si deci tot singur o sa fie si nu dispera undeva candva o stea va stralucii si pentru tine viata merge inainte drumul drept tu ti-l faci SUCCES:*

| IloveME a răspuns:

A putea incepe printr-o relatie frumoasa de prietenie, prietenii comuni, iesiri comune!
Baga-i si tu niste priviri de ingeras placute, frumoase si indraznete! imposibil sa nu cada in ghiarele tale!

| mikey06982 a răspuns:

Nu cred ca poate fi baiatul vietii tale, sunt sigura ca e ceva trecator, in fine, puteti deveni incetul cu incetul prieteni apoi ii zici ca iti place stilul lui si chestii din astea...multa bafta :*

| july00 a răspuns:

Asta este, treci peste!

| neutrino a răspuns:

Cred ca te inseli: nu are cum sa existe un baiat care sa nu te placa pe tine, iar acesta chiar te iubeste, dar nu-si da el seama. Ajuta-l!

| gingergirl1 a răspuns:

Crede-ma asa eram si eu in a5a! Eram suuuuper inebunita dupa un baiat!(bine, dar si el se dadea la mine)... oricum dupa ceva timp mi-am dat seama ca a fost un MAREE nesimtit!
Acum'na cand treci si tu pe langa el, zambeste-i, fa-te ca te-a impins cineva in ellaughingarata-te interesata de ce-i place lui...
Dar daca tu observi ca nu te baga in seama DELOC mai bine renunta, dragoste cu forta nu se face!(din pacatetongue
Sunt o groaza de baieti in lumea asta!
Oricum mult succes!happy

| xIonutzu a răspuns:

Eeee printr-o situatie din asta trec si eu dar eu am renuntat daca am vazut ca nu ma vrea dar tu poti sa continui daca vrei si ca-sa te placa si el incerci sa te dai si tu pe langa el k daca esti timida si nu il bagi in seama nici el nu face nimic iti dai seama incercati sa iesiti in oras la un film la un suc ceva si daca accepta dupa ce terminati intanlirea incerci sa il saruti sa vezi cum reactioneaza big grin sau te interesezi daca mai are si pe alt cineva intrebi si tu cel mai bun prieten al lui daca are pe cineva sau restul baietilor care stau mult cu el bafta

| alkhymeia a răspuns:

Iubire..inebunesc cand aud ce inseamna iubirea in ziua de azi...nu fa nimic, lasa-l pe el sa faca ceva daca e interesat, relaxeaza-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofera-i sex free...
cauti pe altcineva, nu s-au terminat barbatii