| tataie_7652 a întrebat:

Buna,deja nu ma mai suport.Am pierdut prea multe ocazii de a-mi face o prietena, dar cel mai mult ma enerveaza faptul ca deseori sunt abordat de fete si eu nu am nici macar curajul sa ma prezint.Chiar azi eram intr-un pub si la cateva mese distanta erau niste fete foarte dragute, tot uitandu`ma la ele, una dintre ele a venit la masa si a zis sa vin la masa lor ca prietena ei a zis ca sunt simpatic bla bla bla.Eu ca de obicei, prost gramada deja ma apucasera toate gandurile nasoale, ca dupa ce fac cunostinta cu ea nu mai am ce vorbi, ca-si vor da seama prietenii mei ca nu am mai avut nici o prietena si toate alea..si uite asa i-am zis nu la saraca fata, amagindu`ma cum fac mereu ca nu asta`i momentu` potriv sa-mi fac o prietena.Ce n`as da acum sa o reintalnesc singura sau sa un id de`al ei sa-i spun macar cat e de frumoasa si cat de idiot sunt eu.Asa fac mereu cu fetele de care nu ma simt atras n`am o treaba is mereu acelasi dar deja cand e o fata de care imi place deja nu mai sunt eu si niciodata nu ma regasesc.Acum nici eu nu stiu ce vreau exact de la voi dar va rog dati`mi niste sfaturi sa`mi infrag teama asta, macar sa pot vorbi cu elehappy.Ms

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E greu de dat un sfat unui tip care e "prost gramana".

| Ichnat a răspuns:

Bun, in sfarsit cineva care vorbeste din suflet... cat am cautat eu oameni ca tine tongue! Sa nu-ti mai fie teama de viitor, de ce vor zice oameni. happy Gandeste asa: Ma duc la fetele alea 2 le iau prin surprindere cu o fraza super misto big grin si daca nu iese asta e... si experienta acumulata ma va ajuta happy

| Cleopa a răspuns:

Pai cand ti se mai iveste ocazia gandeste-te ca totul o sa fie bine, te duci te prezinti, chiar de o sa tremuri, nu iti fa griji caci nu te faci de rusine, sunt fete carora le plac astfel de baieti. si apoi nu tebuie sa te gandesti la ce o sa vorbiti, te poate intreba ea diferite lucruri; si pana la urma, ce dracu', FII BARBAT!

| alexpitrock a răspuns:

Nu ai nevoie de nimic altceva decat de simplepickup.com, cauta la sectiunea about si informeaza-te, si eu mie mi-a fost frica pana am decis intr-o zi, GATA, si am cautat sa invat, sunt cei mai buni de pe internet! bafta!