| Amazoanaavy a întrebat:

Prietena mea cea mai buna pleca definitiv in Germania.Ea vrea sa nu imi fac alta cea mai buna prietena.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Chiar si fara sa vrei, viata iti aduce in cale oameni ce-ti pot deveni prieteni, ca atare, o promisiune din partea ta, ca nu-ti vei mai face o alta prietena, e in zadar.
Pretuieste fiecare om care-ti ofera o prietenie sincera, caci alaturi de ei viata ti se va parea mai usoara, mai frumoasa, poate chiar fericita.

| Amazoanaavy explică (pentru foxsilver):

Multumesc mult foxsilver!:*

| foxsilver a răspuns (pentru Amazoanaavy):

Cu placere!happy

7 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Forget her. Oricum te va uita ea.

| JohnnyWylde a răspuns:

Incearca sa pastrezi legatura cu ea si dupa ce a plecat. Facebook, Messenger, ai destule optiuni dar totusi va fi greu.

| Simplu876 a răspuns:

Tinete de ea pana renunta si va ramane in Romania si daca nu merge fa-ti alata prietenawinking funda?