| username1234521 a întrebat:

Buna dimineata,am si eu o problema, am intretinut reltii sexuale cu un baiat luna trecuta, totul a fost potejat am refuzat sa fac fara iar el a zis ca nu se excita cu prezervativ si din cate stiu eu nu si.a dat drumu.A doua zi mi.a inceput ciclul menstrual(pe data de 12 iunie) si ma tine cam in jur de 7 zile, luna asta inca nu mi.a venit, este posibila o sarcina desi nu imi dau seama cum ar fi posibil asa ceva

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Daca a doua zi menstruatia a venit, nu iti mai face griji.Deoarece daca el ar fi ejaculat oricum nu ajungea la ovul pentru ca acesta s-a spart si a fost eliberat in ziua spusa de tine de 12 iunie.Mai asteapta o zi, doua ca poate vine, daca nu fa un test de sarcina ca sa fi sigura, desi pare imposibil sa fi insarcinata! Este posibila intarzierea si din cauza nereglarii acestuia...Meriti"a doua sansa"

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Totul a fost protejat
nu a existat ejaculare
s-a intamplat acum o luna, a fost deja o mentruatie

Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu te cheamă cumva Maria, atunci chiar e imposibil.

| Emilian65 a răspuns:

Daca menstruatia a venit a doua zi dupa actul sexual, nu este posibil sa fii gravida. Intarzierea de care vorbesti are alte cauze.

| minrest a răspuns:

Pe fond, nu luam in calcul ejacularea lui, sa ii fie in ciorba, prezervativul plus momentul cand a avut loc actul sunt suficiente ca sa conchidem ca nu ai ramas gravida. Dar ce pradator sexual jegos ai nimerit, sa te minta el ca nu se excita, sa te expuna la boli si la sarcina numai ca sa simta piele pe penis. Daca nu se excita nu avea erectie, este? In special jegurile astea au succes la femei.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu este posibilă.

| ValentinGeorge a răspuns:

Daca nu iti reapecta dorinta sa faceti cu prezervativ, nu ar trebuo sa mai faci deloc. e o persoana pe care o intereseaza doar placerea proprie si nu se gandeste la tine ce urmari poti avea ca s-a "scapat" el putin. exista prezervative mai largi, mai subtiri, si sunt sigur ca nu e cal sa il stranga toate.