| Deliuuuuuța a întrebat:

Buna dimineața. Sunt foarte speriata, când am mers la baie am observat pe hârtia igienica niste liniuțe de sânge, nici deschis dar nici închis. Înainte de asta era ca un fel de brânza, ceva mucus dar mai gros.
Sa va explic. Am avut contact sexual neprotejat, pe 1 Ianuarie, fără ejaculare, a ejaculat pe abdomenul meu. Menstruația de obicei imi vine cu 6 zile mai devreme. In Decembrie am avut pe 26, in Ianuarie trebuia să-mi vina pe 20, dar mi-a venit pe 23, a întârziat din cauza stresului, cred. A fost cam abundentă, cu cheaguri pot sa spun. Dar as putea fi însărcinată? Tin sa Menționez ca nu pot ajunge zilele astea in oraș sa pot să-mi cumpăr un test. Nu cred ca a ajuns sperma in vagin, nu avea cum. Poate doar din cauza lichidului, dar iubitul meu mi-a spus ca a simțit cand i-a venit si s-a șters de cearceaf.
Ar putea fi o sarcina?

2 răspunsuri:
| elinord a răspuns:

Nu prea cred... nu te speria, dar ca sa fii sigara cand vei putea ajunge in oras vei putea lua un test de sarcina pentru a fii sigura

| Ioana74ses a răspuns:

Nu, sarcina nu! Daca a ejaculat pe abdomen sigur, nici nu trebuia sa mai intrebi!