| Clauditza999 a întrebat:

Buna din nou! Ce ziceti fetele credeti ca are ceva daca am facut sex de 6 ori intr-o saptamana? worried

15 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Daca ai facut cu aceeasi persoana e ok happy Daca vorbim de 6 baieti atunci e grav laughing Te indrepti catre centura cu viteza erectieiwinking
P.S.: E amuzant ca numai baieti au postat pana acum happy

| mona a răspuns:

Bravo tie, se putea si mai mult daca e vorba de acelasi tip, daca e vorba de mai multi, roaga-te sa nu fi luat vreo boala

| ioanadanny a răspuns:

Mai poti? big grin

| Consumptive a răspuns:

Dragut, esti foarte activa, ce pot sa spun. straight face
Daca e vorba de acelasi tip, e ok, in caz contrar cam scartaie treaba.

| robertpaul a răspuns:

Buna! nu are nimic daca faci prea mult sex, doar elimini mai mult stres din corp si iti eliberezi mintea. Daca tu te simti bine, nu conteaza parerea nimanui.Aici nu vreau sa sune ca o lauda, dar si eu am facut-o ca baiat, cu o fata de 20 de ori in 3 zile, iar apoi nu s-a intamplat nimic...doar fata a fugit laughing)

| Annim a răspuns:

Pff FELICITARI bun inceput de cariera, cum crezi oare n-ar trebui sa te adresezi la vreo SEX AGENTIE,, oameni ca tine talentati sunt foarte intrebati draga

| swagMeOutBitch a răspuns:

oh go on Slabut.o prietena d a mea a facut de 6 ori in 2 zilelaughing)cand a fost cu gagiksu' la mare

| GeosBIOS a răspuns:

No si ce te lauzi

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Eşti "hărnicuţă", ce să zic!

Acum depinde dacă ai făcut-o cu acelaşi partener sau cu mai mulţi...

Şi dacă ai avut orgasm, sau doar te străduieşti să "dobori" vreun record...

În "principiu", nu e nici o problemă, doar elimini stresul zilnic!

| irrumator30 a răspuns:

Cantitatea la sex, nu conteaza. Conteaza sa fie de calitate, adica sa aveti ambii orgasm. In rest, da-i bataie, cat poti de mult. Si nu uita si de protectie, bineinteles!

| LikeACandyxD a răspuns:

1. Cati ani ai.
2. Nu are nimic daca ai facut-o cu persoana iubita (doar una)

| BarBateLuL a răspuns:

Vreau si eu laughing. Nu are nimic. Daca ai facut cu 6 ce sa zic. Nici asa. Slabe sanse sa se intample ceva. Deci dai bice la treaba. Fa-ti treaba.

| maooops a răspuns:

Zici ca ai facut sex de 6 ori? sper ca nu singurica!

| Anacond3 a răspuns:

Hai sa faci si a 7-a oara.ID : milionarubanilor

| Alinabubulina2 a răspuns:

Nu laughing). nu are nimic, spor la treaba tongue