| Ana_2177 a întrebat:

Buna din noubig grin sunt foarte sad de ceva vreme si as vrea sa ma ajutati cu o parere, un sfat:-( am prieten d aproape 8 luni si tzin ff mult la el si el la mine poate mai mult dar de vreo 2 saptamani incep sa ma indragostesc de altcineva aseara am vb cu persoana respectiva prin mesaje pentru prima data (eu am facut rost de numar)si nu stiu sunt nedumerita, din unele mesaje mi_a dat de inteles ca ma place ca are prietena daca ca ar lasa-o "poate", e la suficienta distanta de mine si nu-l vad in fiecare zi dar nici pe actualul si nu stiu ce sa fac aseara a zis ca vorbim azi dimineata, diminieata i-am dat un mesaj nu mi-a raspuns nici acum si daca nu mi-a dat inapoi nu am mai insistat, nu mai da nici un semn, mentionez ca e o persoana destul de ocupata si ca inainte sa ma indragostesc de el i-a zis unei prietene ca vrea sa faca cunostinta cu mine si ca vine la o petrecere la care am fost aman2 fara iubitasa doar sa ma cunoasca si totusi nu a venit la mine nici in seara aia, complicata treababig grin va rog ajutati_ma sunt ff indragostita...:-(

Răspuns Câştigător
| cary29 a răspuns:

De ce ai vrea sa il lasi balta pe baiatul cu care esti de 8 luni de zile? Doar pentru ca ti-a atras atentia un alt baiat? Mai bine apreciaza mai mult baiatul care il ai langa tine avand in vedere ca dupa cum vad cel de care zici ca incepi sa te indragostesti nu prea iti da atata atentie si numai vorbele is de el.De ce nu incerci mai bine sa imbunatatesti relatia actuala, sa mai aduci ceva nou, ca sa nu mai simti nevoia sa cauti in alta parte acel lucru? Comunica mai mult cu partenerul e cel mai bine si mai bine uita-l pe baiatul asta ca numai rau iti faci happy

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Esti indragostita de un vis!

Si o sa pierzi o iubire!

| Damian a răspuns:

Nu curvărasi ca te bate dumnezeu

| Lora a răspuns:

Eu zic sa nu dai cu piciorul la cel de langa tine daca intr-adevar te iubeste pentru ca iubirea reciproca se gasestz foarte greu, iar cei mai multi baieti vor doar o noapte impreuna si atat! O zi buna in continuare!

| bOse a răspuns:

Esti trista

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_4705 a răspuns:

Eu cred ca nu faci bine lasandu-l pe iubitul tau pentru celalalt. O sa regreti mai tarziu!