| Adelina102 a întrebat:

Dupa cate zile de la actul sexual se poate face un test de sarcina.Care sa fie sigur.Ma doare foarte tare in partea dreapta jos.Am avut mai demult un chist care s-a spart dar in partea dreapta.Aseara am fost nevoita sa chem ambulanta din cauza durerii in partea dreapta.si doctorita a zis sa nu fie cumva vreo sarcina. Mi-am facut alaltaieri un test de sarcina si a iesit negativ. Ultima relatie sexuala am avut-o acum aproximativ 11 zile poate si mai mult. Durerile nu inceteaza si sunt doar in partea dreapta.Trebuie sa-mi vina si ciclul.Si am fost si racita zilele astea si am tusit mult si m-am fortat.Nu stiu ce sa cred.Am zis ca poate e o infectie ca am secretie mai abundenta.Ma poate ajuta cineva cu un raspuns va rog. Ce credeti ca e?

1 răspuns:
| foxi a răspuns:

Testul nu e concludenty sub 21 zile! Asteapta ciclu, daca intarzie considerabil mergi la medic!