| Lore2005 a întrebat:

Buna! Dupa ce am facut-o pentru prima data, au urmat cateva zile si apoi mi-a venit menstruatia. Problema este ca mi-a curs foarte putin fata de restul datilor.
Este normal?
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Mariaa2201 a răspuns:

Este normal. A avut loc o dereglare hormonala. Posibil si data in care venea menstruatia sa se schimbe.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu ar fi normal?
Uneori mentruatia vine uneori mai abundenta, alteori mai putina, lucru perfect normal la fiecare femeie, deoarece putem avea mici modificari hormonale in corp.

Daca ai avut sex neprotejat in perioada fertila, atunci este o alta poveste, care poate tine de o posibila sarcina, sau o posibila boala cu transmitere sexuala.