| jasmymaria14 a întrebat:

Buna. Iubitul meu a ejaculat foarte putin in mine pe data de 9 cand eu eram la ovulatie. Pe data de 10 am avut iar contact sexual si mi-a curs o pata mica de sange si am luat pastila de a doua zi (ellaone dupa 24 ore de cand a ejaculat putin in mine) Mi a venit menstruatia pe 21 ( chiar cand trebuia sa vina ) si prima zi mi-a curs foarte mult, m-a durut si burta, iar restul zilelor mi-a curs doar maro cam vreo 2 zile. Pe mine ma tine menstruatia 7 zile si acum s-a terminat in 3 zile. Mai am cateva pete pe chilot maronii foarte mici si mi s-a marit areola la sani, dar n am niciun simptom de sarcina. Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii doar EFECTELE SECUNDARE ale pastilei de a doua zi, care vor fii prezente in coprul tau, pe urmatoarele 6-12 luni, timp in care menstruatia si ovulatia se vor produce aleator, cand vor ele.

3 răspunsuri:
| Anuskaa a răspuns:

Fa un test de sarcina, dupa 21 de zile de la actul sexual, dar daca ti-a venit menstruatie nu esti gravida.

| Sexlogulthau69 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, dar iti urez nastere usoara. Esti insarcinata daca ai ciclu maro.

| Omulmister410fete a răspuns:

O sa iasă un copil negru din tine, dar nu are nimic sunt aici în ajutor dacă vrei sunt doctor calificat iti trimit și diploma, contact pe Ovidiu Barba pe Facebook și dacă vrei pe insta florinovidiu23