| daiana1717 a întrebat:

E normal atunci cand te dezvirginezi sa curga foarte mult sange iar in urmatoarele zile sa gasesti cate putin sange pe chiloti

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Da, e normal, eu am avut 3 zile sangerari ( de fapt nu mai sangereaza nimic, doar se curata locul unde a fost himenul, iar acel sange de la himen se duce treptat).

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Auauauaua asa tare s-a bagat ala in tine?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Da, este relativ normal happy
Depinde şi de organism, situaţia diferă de la fată la fată...

Toate cele bune.

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de vascularizarea pielitei himenale, precum si de gradul si marimea rupturii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu iepureste ci cu un penis foarte gros.

| neutrino a răspuns:

Este normal.

| Emilian65 a răspuns:

La dezvirginare, este normal sa-ti curga mai mult sange, pentru ca este o rupere a himenului si ca la orice rupere de tesut va curge mai mult sange.

| NoName0x0 a răspuns:

Daca a dat in tine iepureste, da!

| piratul a răspuns:

Daca partenerul sa grabit si a avut si o "scula" mare este normal, dar in scurt timp o sa fii ca " noua"!

| Allexandra_Ally_1992 a răspuns:

Da este absolut normal iar pe langa sangerare te si doare mai ales cand te asezi dar dureaza putin.