| eubahhh a întrebat:

e ziua iubitului meu face 18ani peste cateva zile! nu stiu cum sa ma imbrac! cum ar fi bine sa ma imbrac? pleasee

eu m-am gandit la o pereche de blugi mai decolorati cu pete si cu sclipici
un corset negru f frumos
si o pereche de pantofi albi cu diamante(false normall) pe tocuri
m-am gandit si la o curea guess dar nu stiu daca se potriveste cu tt astea!

tu ce parere ai? help please!

Răspuns Câştigător
| roxy_9087 a răspuns:

Eu am fost chiar saptamana trecuta la majoratul prietenului meu.am fost imbracata cu o rochita neagra putin mai sus de genunchi.cu paietebig grin si o pereche de botine pana la gleznabig grin mi se pare draguthappy
eu zic sa nu iti iei blugi.blugii ii porti cand iesi in parc la suc sau cand mergi la scoala. da' sa mergi si la majorat tot cu blugi mi se pare exageratthinking
incerca o pereche de colanti "luciosi" si ceva bluzita mai lunga cu o curea sub saniihappy
La multi ani prietenului taubig grin

18 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Corset si blugi cu strasuri? parca nu s-ar potrivi, parerea mea. Dar tu sti mai bine ca oricine cum arata de-dapt acele haine.Eu zic sa chemi o prietena de-a ta acasa si sa te vada imbracata cu ele.Asa o sa fie mai simplu de aleswinking

| Bacemi a răspuns:

Incearca sa fie ceva si elegant dar si sexy.

| madalicious a răspuns:

Hmm... Eu zic ca ti-ar sta bine intr-o bluza mai lunga cu curea la talie [sau fara curea daca nu-ti place]cu blugi pana[mulati pe picior nu decolorati si nu cu sclipicistraight face] si pantofi cum ai zis ca ii ai. Cu toc si diamante false.
Cam asta ar fi parerea mea. Daca ai o bluza mai lunga de fund ca o rochita s-ar potrivi foarte bine. Cat despre ideea ta.pare exagerata, din cauza ca ar sari in ochi sclipiciul pe pantaloni care nu mai e in voga asortati cu corsetstraight face adevarul e ca am incercat sa imi imaginez tinuta pe care voiai sa o porti si mi s-a parut neasortata. Daca vrei sa te imbraci asa cum ai descris, este treaba ta. Dar nu te-as sfatui sa faci o asemenea alegere.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Crs a răspuns:

Nuuu!
Sclipiciul chiar nu se mai poarta pe blugi!
Daca nu vrei sa optezi pentru o rochita, te-as sfatui sa iti pui niste colanti din latex gen : http://images04.olx.ro/ui/2/56/15/27065115_1.jpg
si o bluzita mai lunga care sa iti acopere putin fundul : http://www.karma-fashion.ro/produse/Bluza-gri-mare-mare-82.jpg
http://www.tesha-fashion.ro/wp-content/gallery/bluza-gri/bluza-griroz.jpg
http://www.divahair.ro/......party4.JPG

si sa iti mai dau un sfat : nu purta pantofi de culoare alba. nu dau bine deloc. pantofii albi sunt doar pentru nunta(atunci cand esti mireasa).
pune-ti mai bine o pereche de cizme inalte pana la genunchi, cu toc sau fara, sau o pereche de botine dragute sau pantofi cu toc inalt.

http://ipremii.com/index.php?r=YhMy

| pendula a răspuns:

Simplu... goala smug

| myrazvy a răspuns:

Daca esti si inalata cu blugi si pantofi cu toc iti sta foarte bine, in legatura cu corsetu negru nu ma pronunt nu stiu.
La multi ani pentru al tau si distractie placuta.

| MissD a răspuns:

Personal mi se pare ca e exagerat: si corsetul stralucitor si blugii cu strasuri si pantofii cu diamante sau ce ziceai tu!

| eubahhh explică:

Pe blugi sunt strass-uri dar nu am stiut daca se zice si in Romania asa tongue si pete albe

hainele sunt sooperbe

dar si corsetul straluceste

| eubahhh explică:

Nu ati inteles cum arata blugii!

hainele de care vb sunt din Belgia!

sunt ultima moda!

nu cred ca m-am exprimat bine cum vr sa ma imbrac! tongue

oricum va multumesc mult!kiss

ps:blugi au strass-uri pe ei nu sclipici

numa ce au aparut la magazinul Morgan

| Mariinaa a răspuns:

Ti-ar sta bine cu o camasa de culoarea pantofilor si o curea la mijloc de culoarea pantalonului ti-ar sta binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nu o sa te uperi pe mine. dar daca o sa te imbraci asa o sa arati ca o.sorcovastraight face
poti lua blugi. dar fara pete si mai ales fara sclipicistraight face
corsetul merge, si pantofii albi. dar sa nu aiba pietre si ar fi minunat daca ar avea botul rotund.altfel.sa nu iesi din casahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma nu sti cum sa te inbraci si ceri ajutorul pe net?
cred ca tara asta e plina de fite, si tu esti in varf. eu iti recomand puneti o bluza normala ca poate te vad ai lui si blugi NORMALI... fata si foloseste-ti frumuseta naturala daca ai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e f frumos cum te-ai gandit dar am o idee si mai buna m-am gandit sa porti un costum de blugi si pantofii care ai zis tu tu ce crezi