| Lilia2621 a întrebat:

E ziua iubitului meu, implineste 19 ani si suntem de 3 luni impreuna. Ce as putea sa-i daruiesc? Un maiou credeti ca ar fi bine? Daca nu atunci ce? Inca nu-l cunosc destul de bine ca sa stiu ce ii trebuie sau ce ii place. Va roog ajutor

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ideea cu maioul este geniala!

| Solitude15 a răspuns:

Ai putea sa-i faci cadou cum ar fi : pui dupa usha o cutie in care se va afla un maiou cum ai spus tu sau un ceas ceva de genu si o sai trimiti un mesaj ca sa deschida usa iar apoi vei aparea tu si vei spune LA MULTI ANI! big grin dau vezi si tu

| kandaraki a răspuns:

Pai cum dupa 3 luni nu stii ce ii place? ce hobby are? ce il intereseaza? un tricou cu un desen ceva funny ai putea sa ii faci, va fi special ceva, il va purta la ocazii sau in private cu tine doar. Poti afla de la el ce si-ar dori prin discutii asa cu ocolisuri, succes