| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Hei all...credeti ca pentru ziua iubitului meu este de ajuns un ceas(sau mai trebuie sa-i iau inca ceva.)Suntem impreuna d 5 luni.

Răspuns Câştigător
| Ariia a răspuns:

Buna. Mie mi se pare destul daca il dai din inima. Nu caat costa conteaza. Dar incearca sa il dai intr-o amboianta placuta si restrasa. Asta e parerea mea. Fuma?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E suficient, oricum va fi mulțumit de cadoul tău.

| Adry05 a răspuns:

Crde-ma, daca te iubeste cu adevarat, nu va conta pentru el cat de mare sau de scump va fi cadoul pe care il cumperi/il faci. Daca dimpotriva, il deranjeaza si iti si reproseaza acest lucru, inseamna ca intr-un fel sta cu tine din intereres! Si ca nu te iubeste cu adevarat! Ori poate, e un obsedat de cadouri.happy Asta, numai tu poti stiihee hee. Si in plus, mai mult conteaza gestul fata de ce-i cumperi. Dar totusi, pe langa ceas, ar fi bine sa-i mai pui si o ciocolatahappy. Sper ca te-am ajutat! O zi buna!

| Vali87 a răspuns:

Si cu tine acum, dc zici ca sunteti de 5 luni, gestul conteaza, nu trebuie acum sa ii cumperi nu stiu ce cadou de nu stiu cate milioane, dar dat fiind faptul ca e ziua lui, o sa aprecieze ca i-ai luat un ceas.
P.S Sa va iubiti mult!

| Mmiha a răspuns:

Gestul conteaza draga meabatting eyelashes:*