| capsunica_8366 a întrebat:

Buuna..am o mare dilema, se apropie ziua iubitului meu iar eu idee nu am ce as putea sa ii daruiesc, suntem impreuna de 10 luni,as vrea sa fie un cadou romantic si dragut, pentru buget nu prea mare, o amintire de la mine.va rog sa imi dati ceva idei.multumesc anticipat. funda+vot

8 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Chiar azi am vazut u doar 18 lei jumatati de inima de argint! mergi si tu la un magazin de bijuterii in apropiere si ia! smug va fi cel mai dragut cadou. love strucklove struck

daca nu vrei asa ceca, inrameaza o poza cu voi doi, fa-i singurica o perna in forma de inima cum i-am facut eu si am scris initialele noastre cu puf love struck sau
fa-i un ursulet big grin

gasesti tu variante la buget mic. :*

| doc69 a răspuns:

Rezerva ziua numai pentru voi, tu esti cel mai frumos cadou pentru el. Faceti dragoste si implineste-i o fantezie.Te va tine minte toata viata.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Dal dracul de cadou, daca ai buget mic mai bine nu fa cadou, mai bine ofera-i o partida nebuna de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai putea sa-i cumperi de pilda,
http://www.funcadouri.ro/index.php/product/lang/bg/view/1727/category/3/
sau http://www.funcadouri.ro/index.php/product/lang/bg/view/1238/category/3/
In plus, pe acel site, gasesti o gramada de cadouri interesante.
Te pup!

| Euletitia a răspuns:

Buna1 21Cumpara-i un ceas de mana dragut si elegant, un parfum fin, eventual preferatul lui, o cravata sau o camasa in cukloarea lui preferata, un lantisor de argint cu un panadtiv in forma de inimioara sau cruciulita sau trifoi, o iconita de argint cu Maica Domnului sau cu Sfantul lui protector(daca are nume de sfant), o carte din genul sau domeniul care il pasioneaza, un Cd cu muzica preferata, o sticla de smapanie buna(daca are peste 18 ani), la care adauga o poza cu voi doi in rama sau un album cu poze cu voi doi de la incepututl relatiei voastre si pana in prezent plus o felicitare facuta de mna ata si un Sincer "La multi ani!" si "te iubesc!".La multi ani iubitului tau si sa fiti fericiti impreuna.

| PsyhoWoman a răspuns:

Sincer indiferent de varsta de stadiu relatiei o rama (15 lei) o poza cu voi 1-2 lei printata la un magazin de fotografii e cel mai frumos cadou i.am facut asta prietenului meu cand am implinit 1 an de relatie si s.a bucurat nespus..pana in 20 de lei iesi super :* sper ca te.am
ajutat

| draky90 a răspuns:

Daca tipu-i romantic poate merge, dar daca-i mai serios incerca sa-i cumperi sau sa-i confectionezi ceva ce-i place lui cu adevarat, daca vrei sa conteze, deoarece saracu o sa-i zica ca-i place de rusine, dar...

| malinadaiana a răspuns:

Pai. depinde cati ani arelaughing ai putea sa ii cumperi un ceas frumos sau daca sunteti ''copii'' sa ii personalizezi o pernuta, o inimioara sau ceva de genul, daca ii stii gusturile -ai putea lua parfumul preferat... nu mai stiu thinking laughing funda? :*