| ZambetuCulorilor a întrebat:

Hey.peste 2 saptamani este ziua iubitului meu si nu stiu ce sa-i iau.suntem de 3 luni impreuna iar el implineste 16 ani... voi ce ma sfatuiti sa-i >cumpar?batting eyelashes...merciiibig grin

Răspuns Câştigător
| CosmiN7 a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou pentru el e sa ii urezi un sincer lma si sa il saruti xDD si sa va petreceti toata ziua impreuna... dar daca vrei sa ii iei neaparat ceva ai putea incerca ceva care sal poarte mereu cu el sa ii aminteasca de voi. depinde de tine ce alegi pentru ca tu il cunosti mai bine xDD
bft

3 răspunsuri:
| Deea_3292 a răspuns:

Daca sunteti doar de 3 luni impreuna i-ai ceva frumos dar mic si nu sofisticat. Ceva sa-i arati ca il iubesti.Si gandeste-te la ceva mai copilaresc totusi, poate apreciaza asta.:*

| Marius_7199 a răspuns:

Sunt de acord cu Cosmin>big grin