| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca daca iti vopsesti parul atunci cand esti pe stop, nu se va prinde culoarea? multumesc

Răspuns Câştigător
| Andra_8802 a răspuns:

Asa se zice, dar...Eu am incercat si a prins, eu m-am vopsit negru-albastrui, nu stiu daca are importanta.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, aşa cum nu se extrage măsea sau decolora părul de pe corp ori să faci un permanent/semipermanent!
Pa, pa.

Janina
| Janina a răspuns:

Este doar un mit

| BeBebuu a răspuns:

Da am auzit si eu mitul asta.
dar nu e adv eu m.am vopsit cand eram pe stop m.am facut ciocolatiu si mi.a prins chiar foarte bine, si a si rezistat

| TheSol a răspuns:

Se vopseste singur cand esti pe stop.`laughing)
pentru ce sa-l vopsesti? incarunţeşte? sau vrei sa iti schimbi culoarea thinking
NU cred. Nu am auzit asa ceva. nu cred ca e posibil. Vopseste`te numa [sper ca vorbesti de parul de pe cap ] laughing))
bafta, Nu`i adevarat

| Colla a răspuns:

Nu stiu cine ti'a spus tie dar gandeste'te ce legatura are vopseaua din parul tau cu,, starea" ta?straight face

| adina_8849 a răspuns:

Nu stiu cat este de adevarat sau poate depinde de organism.mie de exemplu nu mi-a prins deloc vopseaua cand am fost pe stop. specific m-am vopsit pe parul din cap.

| Andra_8802 a răspuns:

La mine a tinut ca de obicei.

| Necrophagist a răspuns:

Se va prinde culoarea, şi va fi mai roşiatică, că doar ar fi acoperită de sânge.

| inaaaaaa a răspuns:

Da.
Adica iti va prinde culoarea.Dar nu iti va tine straight face