| Ana a întrebat:

Este adevarat ca daca esti pe ciclu si te vopsesti nu mai prinde culoarea?

4 răspunsuri:
| Keshaaa a răspuns:

Uneori prinde putin, alteori nu prinde deloc.

| Lluvia_8369 a răspuns:

Chestia asta depinde de fiecare persoana in parte. [ si de organismul lui happy ] Poate ai auzit ca daca esti pe ciclu si pui muraturi nu se tin. Ei. este exact la fel. La unii se tin, dar la altii nu big grin. Cred ca ar trebui sa astepti pana nu mai esti si apoi sa te vopsesti ca sa eviti orice neplacerehappy [ daca despre tine e vorba in intrebareon the phone

| cOnTexT a răspuns:

Nu inteleg laughing, imi explicati si mie la ce va referiti? (ps. sunt baiat deci rabdare)

| cOnTexT a răspuns:

CEEE muraturi? ce legaturaa are? rolling on the floor