| 12345alexandra a întrebat:

este normal ca iti vina sa vomiti si sa te doara burta inainte sa iti vina ciclul menstrual? mersiiii! Funda

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Unele fete au tot felul de simptome. Sa stii ca si sora mea are aceleasi simptome ca si tine plus o mare durere de cap. Ea incearca sa stea linistita, mai ia cate o pastiluta, ceva.

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Aceste probleme cumulate alcatuiesc sindromul de dismenoree. Daca ai peste 16 ani, poti incerca Menstra Calm.

| darkwizzy978 a răspuns:

Nu nu este din cate stiu.Nu stiu nici cati ani ai ca iti dadeam raspunsu asteptat

| intensivemania a răspuns:

Fiecare om are un organism propriu care reactioneaza in felul lui aparte.

| SadWord a răspuns:

Da,e normal tongue

| Ediiii a răspuns:

Da.Organismul tau probabil este mai sensibil! Dar daca i`ei niste pastilute si incerci sa stai cat mai linistita treci mai usor peste perioada! Daca poti incearca sa iti pui o sticla cu apa calda pe burtica! Dar ai grija apa sa nu fie fierbinte ca altfel risti sa te arzi! happy Sper sa iti fie de ajutor!

| ionutzshadow a răspuns:

Auzi ai intretinut relatii sexuale si partenerul no fost protejat